Svatby

Majitelka penzionu Miluška již několik let se specializuje na společenské akce a zejména na svatby.
Spoluvlastní svatební agenturu Svatba na Jižní Moravě , a proto Vám může zajistit se svým týmem ty nejlepší služby k Vaší maximální spokojenosti.

S2          S1

Jste z větší dálky? Jelikož víme jak je náročné tento významný den zorganizovat, nabízíme Vám přenechání všech starostí a příprav Vaší svatby na nás.
– vyřízení náležitostí od matriky přes menu, květinovou výzdobu, kosmetičku,kadeřnici či hudbu,zapůjčení veteránů nebo limuzín až po dárky pro svatebčany či rozvoz hostů.
Můžeme Vám přichystat svatbu v prostorách Lednickovaltického areálu nebo v prostorách penzionu dle Vašich přání.

Naše motto zní : ,, Nerozhodujeme za Vás, ale podle Vás´´

Kapacitně jsme schopni zorganizovat dokonalou svatbu do 80 osob u slavnostní tabule a v případě větší svatby Vám můžeme doporučit vhodné prostory.
Chcete-li prožít nezapomenutelný den D, zeptejte se nás, co pro Váš den D můžeme udělat.
Své „Ano“ si můžete říct v zámku v Lednici, na Janově hradě, v Synagoze v Břeclavi, u Dianina chrámu v Lednicko-valtickém areálu, na zámku ve Valticích,
v Zámecké kapli, která má kapacitu 80 osob nebo při velké svatbě se nabízí obřad v konírně s kapacitou až 150 míst či pod širým nebem na Reistně - Kolonádě.

Zajistit Vám můžeme dopravu veteránami, limuzínou nebo kočárem s koňmi, hudbu od profesionálních DJ přes tradiční hudbu jižní Moravy - cimbál, swingovou skupinu aj.

Svatba-02         Svatba-06

Zkušenostmi prověření dodavatelé služeb - kadeřnice, floristé, kosmetička, fotograf či kameraman, cukrářka a naše domácí kuchyně,
která je otevřená Vašim představám tak, aby Vaši hosté byli 100% spokojeni. Pro den D Vámi neváhejte co nejdříve kontaktovat naši paní majitelku.

Termíny svateb v Lednickovaltickém areálu jsou často beznadějně obsazené..

S3     Svatba-01

Svatby na jižní Moravě jsou velice žádané. Přejete-li si připravit dokonalou svatbu a nechcete se o nic starat, zavolejte nám a my se postaráme za Vás, ale podle Vás.
Rádi Vám připravíme a zašleme zcela zdarma nezávaznou poptávku a zpracujeme předběžnou kalkulaci pro Váš den D.

Veškeré informace naleznete na : www.svatbanajiznimorave.cz nebo si zamluvte schůzku přímo s p. Ladislavou Macháčkovou. Kontakt: +420 737 722 327

Partneři

Rychlý kontakt

Penzion Miluška

Tovární Kolonie 925/43

691 41 Břeclav 4

E: info@penzionmiluska.cz

T: +420 737 722 327